willa zakopane
willa zakopane
Logo Góralsko Riwiera- willa zakopane

 

Polecamy 7-dniowy pakiet

Wakacje w Górach

ZOBACZ

willa zakopane

Polityka Prywatności

Willa Góralsko Riwiera

zaprasza na wypoczynek
w góralskim stylu

 

Zima 2023/2024!

Sprawdź naszą ofertę

 

Willa Zakopane

willa zakopane
willa zakopane
willa zakopane

Odwiedź nas!

 

W ofercie willa Zakopane znajduje się kilka komfortowo urządzonych pokoi, pośród których znajdują się zarówno apartamenty, studia, jak i pokoje rodzinne. Wystrój każdego z nich stanowi odzwierciedlenie najważniejszych dla mieszkańców Podhala tradycji. Wyposażono je w przestronne prywatne łazienki, a także niektóre z nich balkony, z których można podziwiać wierzchołki najwyższych szczytów Tatr. Oprócz tego w każdym z nich znajduje się mini aneks kuchenny, przy którym można cieszyć się posiłkiem, a także nowoczesny telewizor. Właściciele obiektu dołożyli wszelkich starań, aby oferowany przez nich obiekt przykuwał uwagę swoim wyglądem. Z tego względu do urządzenia wnętrza zatrudnili cieślę, który jak nikt inny ozdobił pokrywające wnętrze drewno przepięknymi góralskimi rozetami.

 

Willa Zakopane:

• Komfortowe pokoje i apartamenty,
• Nocleg z wyżywieniem - Zakopane (BB lub HB),
• Bezpłatny bezprzewodowy Internet (WI-FI),
• Bezpłatny monitorowany parking dla samochodów,

Rezerwacja pokoju w willa Zakopane Góralsko Riwiera 

Willa Góralsko Riwiera Zakopane jako jedna z niewielu oferuje system bezpośredniej rezerwacji pokoi, dzięki któremu każdy gość łączy się bezpośrednio z recepcją hotelu. Dzięki temu sprawdzonemu rozwiązaniu klient  nie ponosi dodatkowych opłat wynikających z tytułu prowizji. Oprócz tego willa Zakopane szyfruje dane swoich klientów i wykorzystuje je wyłącznie do celów rezerwacji. Podane dane nie są wykorzystywane do celów marketingowych i udostępniane partnerom biznesowym.  Dodatkowym ułatwieniem wprowadzonym przez obiekt jest możliwość swobodnego wniesienia opłaty prze klienta, który musi jedynie wybrać jedną z możliwości udostępnionych przez właścicieli.

Mając na uwadze turystyczny charakter przyjazdu do miasta willa oferuje śniadania, a także bezpłatny monitorowany parking dla samochodów. W sezonie zimowym przybyli goście mogą skorzystać ze znajdującego się obok wyciągu narciarskiego Harenda. Osoby przybywające do willa Zakopane z dziećmi, aby uatrakcyjnić pobyt dzięki doskonałej lokalizacji, mogą szybko przedostać się do największego w mieście aqua parku, mieszczącego się przy ulicy Jagiellońskiej 31. Specjalnie dla swoich gości willa Zakopane nawiązała współpracę z miejscowymi biurami podróży oferującymi ciekawe jednodniowe wycieczki. Dzięki temu każdy, kto zarezerwuje w niej pokój może liczyć na  zniżki na wybraną atrakcję.

Klimatyczna góralska Karczma Góralsko Izba na wyciągnięcie ręki

willa Zakopane znajduje się góralska karczma Góralsko Izba serwująca dania kuchni regionalnej. Karczma oferuje dla przybyłych gości m.in świeżego oscypka z żurawiną i słynne w całym kraju moskole. Ogromne bale świerkowe zdobiące strop karczmy, zostały specjalnie sprowadzone z polskich gór i ociosane przez miejscowych górali. Dzięki temu każdy kto zdecyduje się na zjedzenie posiłku w tym niezwykłym miejscu, z pewnością tutaj powróci. 

willa zakopane
U podnóża Tatr w znanym każdemu Polakowi Zakopanem wznosi się jeden z najpiękniejszych ośrodków wypoczynkowych w mieście - Góralsko Riwiera - willa Zakopane.  Łącząca w sobie funkcjonalność i nowoczesny design od wielu lat oferuje swoim gościom nocleg z widokiem śpiącego rycerza.
Willa Zakopane została wykonana w tradycyjnym, a zarazem nowoczesnym stylu. Komfortowo wyposażone pokoje oraz apartamenty tworzą ciepłą i przytulną atmosferę. Doskonałe miejsce na nocleg z wyżywieniem w Zakopanem.
 
Dużą wygodą są znajdujące się w willi delikatesy ABC oraz karczma "Góralsko Izba" w której serwują smaczne posiłki kuchni regionalnej oraz polskiej.
 

Nr konta do wpłaty zadatku

Ul. Bachledy 4a 34-500 Zakopane
małopolskie, Polska

tel.  +48 510 830 848

willa@goralskoriwiera.pl

Willa Góralsko Riwiera

Willa Góralsko Riwiera Zakopane, 

Realizacja grupa: iQHotel.pl / eJanosik.pl/ VisitTatry.pl

willa zakopane
willa zakopane

Media Społecznościowe

Bank Pekao S.A IBAN:  
PL48 1240 5165 1111 0010 6121 0421

Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz termin pobytu.